KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8113067
nr 811 3067
Otto Heinrich Engel
(1866-1949)
Oljemålning, Otto Heinrich Engel (1866-1949), Pojkstudie, signerad. Otto H Engel 82 x 64
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
måndag 25 februari 2013
kl 20:11:54
- Klassiska